Doris Moderný veľký športový 3v1 Čierny s bodkami

• Veľký kočiarik pre babiky pre väčšie slečny
    • Ľahko sa dal zložiť
    • Dobrá cena
  • , zakúpené v Tobiland.sk

• Prišiel nám kočík keď sme ho skladali zistili sme že namiesto 4malých a 2veľkých koliesok prišli 3malé a 3veľké ale po napísani na mail nám bolo okamžite na druhý deň doručené 4malé koliesko aj s ospravedlnením takže sme spokojný

Typ
športové
čierne
Vek od
4 rokov
S taškou
Séria
Minnie

Originálny kočík pre bábiky Doris kombinovaný 9662 - kočík 3v1 trojkombinácia - vhodný od 4 - 8 rokov s prebaľovacou taškou. Ľahká, stabilná hliníková konštrukcia kočíka. Hlboký kočík ponúka možnosť uloženia korbičky z oboch strán - môžete ju umiestniť spredu alebo zozadu. Vaničku s bábikou môže Vaše dievčatko ľubovoľne prenášať. Vanička má skladaciu striešku so spevnenou podložkou. Keď zložíte kočík do športovej verzie, bábika Vašej dievčatku nevypadne vďaka trom pásom chrániacich bábiku.

Moderný kočík pre bábiky má nastaviteľnú rukoväť chránenú penou, hliníková konštrukcia, na jednej osi má otáčavé kolieska, blokádu proti automatickému zloženiu, naspodku má košík na rôzne doplnky a je dodávaný spolu s praktickou závesnou taštičkou. Opláštenie kočíka je upevnené prackami a môžete ho kedykoľvek odopnúť a vyprať.

Kočík pre bábiky 3v1 ( 4v1 )- 1. základňa podvozok 2. hlboká verzia ( obojstranná ) 3. športová verzia

Rozmery kočíka:

• dĺžka sedadla: 54 cm
  • priemer kolies: 15/18 cm
  • rozostup osi: 37 cm
  • hliníková konštrukcia
  • variabilita zostavenie: 1. základňa podvozok 2. hlboká verzia ( obojstranná ) 3. športová verzia
  • praktická závesná taštička

• Veľký kočiarik pre babiky pre väčšie slečny
    • Ľahko sa dal zložiť
    • Dobrá cena

• , zakúpené v Tobiland.sk

• Kočík pre bábiky zodpovedá prezentáciií som spokojná

• Da sa skladat