SMOBY 523134 Hello Kitty Chuli pop hlboký bodkovaný ružový s výškou rúčky 55 cm od 18 mesiacov

Typ
hlboké
ružové

Tovar nebol doručený

• Kociar je pekny ale nepouzitelny
    • Kociar doteraz nemozeme pouzivat pretoze nam prisli rovnake boky na kociar a neda sa pouzivat.

Niekolko krat som volala s predavajucimi aj ked mi povedali ze suciastku poslu doteraz nic neprislo.Som velmi nespokojna ...

• , zakúpené v Najlacnejšie Hračky

Som spokojna,pači sa mi tento produkt

Typ
hlboké
ružové

Hello Kitty hlboký kočík pre 42 cm bábiky ma krasne ruzovo biele farby, doladene tmavoruzovou. Potah kocika je z kvalitneho bodkovaneho a jednofarebneho textilu, striezka kocika je polohovatelna a bok bielej vanicky je ozdobeny obrazkom macicky Hello Kitty. Konstrukcia kocika je kombinacia kov a plast, je pevny a stabilny. Pod kocikom je velky ulozny priestor na hracky. Vyska rucky od zeme je 55 cm.

Používajte iba hubku ľahko navlhčenu vo vode na čistenie tkaniny

2zákazníci neodporúčajú produkt

Tovar nebol doručený

• Kociar je pekny ale nepouzitelny

• Výška kočíka zodpovedá na dva až tri rôčky, zložila som ho ľahko sama podľa návodu.
    • Nepáčil sa mi materiál látky, vôbec nebol pestrý ako na obrázku a vyzeral veľmi lacno a nekvalitne ale plastové časti majú pekné sýte farby.

Kočik sa malej páčil, kvalita zodpovedá cene

• , zakúpené v Najlacnejšie Hračky

Som spokojna,pači sa mi tento produkt

• , zakúpené v PRE NAŠE DETI

• kočík nemá brzdu,ktorá by sa pri zábavke malého dieťaťa zišla

inak vyhovuje vekovej kategorií dieťaťa

• Nádherný s krásnymi farbami, rýchle zloženie aj bez návodu.
    • Zatiaľ nič

Kupovaný pre moju ročnú dcérku, kt. má už dobrú stabilitu pri chôdzi. Do 3 rokov nám určite poslúži.Konštrukcia je dosť pevná.
    Krásne farebné prevedenie.Odporúčam!

• , zakúpené v PRE NAŠE DETI

• Výškovo je presne pre malé slečny od cca 1,5 roka. Má pekné farebné prevedenie.
    • Búda kočíku ako aj nánožník by mohli byť vyrobené z iného materiálu. Plastové kolesá po zložení trochu šúchajú o plastovú kostru kočíka. Návod na použitie trošku zavádzal, ale nakoniec sme ho úspešne zložili.

Cena zodpovedá kvalite. Dcére poslúži v dostatočnej miere.